Projektowanie i szycie

Projektowanie i szycie

SPIRYDON AS – tworzymy styl wnętrz!

Działamy w branży już od 1979 roku!

Od wielu lat wspieramy ludzi z pasją, pragnących odmienić swoje otoczenie.

Właściciele firmy Krystyna Cumanis i Spyridon Cumanis stworzyli markę, która łączy artyzm i funkcjonalność. To coś więcej niż zamiłowanie do piękna, to szyk, wyrazisty kontrast, doskonałej jakości materiały i nutka artystycznego szaleństwa.

Tak było

Na początku lat 90-tych, Pani Krystyna założyła w Szczecinie sklep z porcelaną Rosenthala. Zachwycona jej jakością i estetyką, postanowiła stworzyć nakrycia stołów, które podkreślałyby doskonałą linię wyrobów z porcelany. Szyte według własnych projektów, ze specjalnie sprowadzanych materiałów i udekorowane oryginalnymi dodatkami, błyskawicznie podbiły rynek w Polsce i za granicą.

Tak jest

Z biegiem lat firma rozrastała się, a jej ofertę uzupełniły nowe usługi i doskonałej jakości produkty. Obecnie, firma współpracuje z wieloma utalentowanymi projektantami wnętrz, by świadczyć rozwiązania polegające na kompleksowej aranżacji wnętrz, przy współudziale wyrobów własnej produkcji.

Współpracujemy

Agnieszka Drońska – Baszta Projektowanie Wnętrz
Daria Zaremba – DZ Projektowanie wnętrz
Agata Możejewska

Wykorzystujemy materiały firm:

Tkaniny – Decodore, VillaNova, Fuggerhaus, Warwick, Christian Fischbacher, Equipo drt, Kravet, A House of Happiness, Mark Alexander, Zinc

Dywany – Toulemonde Bochart, Papilio, Ligne Pure, Trinity Creations

Tapety – Harlequin, Wallquest,

Współpraca

Współpracujemy z wieloma utytułowanymi artystami m.in. z Piotrem Ledóchowskim, artystą, malarzem, który potrafi dodać blasku starym przedmiotom, dopasowując je do stylu i wystroju wnętrza, a także z Tamarą Agatą Możejewską, projektantką wnętrz oraz właścicielką Studia TRIFORIUM.

Galeria